Membrii Consiliului Local al comunei Măgurele

Gheorghe
OANCEA

Consilier Local
signature

Romelia-Luminița ENE

Consilier local
signature

Nicolae
MOISE

Consilier Local
signature

Ștefan
CEAUȘU

Consilier Local
signature

Ioan-Cristian
SAMOILĂ

Consilier Local
signature

Nicolae
OBILOIU

Consilier Local
signature

Marian-Răzvan
MOISOIU

Consilier Local
signature

Adriana
CONSTANTIN

Consilier Local
signature

Ion
OPREA

Consilier Local
signature

Consiliul local este autoritatea administrației publice locale deliberative, constituit din 13 de consilieri pe durata unui mandat de 4 ani, potrivit legii.

Comisiile de specialitate

Ședințele Consiliului Local

Istoricul componenței consilierilor locali

2016-2020

Nr. crt.

Nume și prenume

Data nașterii

Apartenență
 politică

Perioadă

0

1

2

3

4

1

Andrei-Ionuț PĂTRAȘCU

26.01.1987

PNL

2012-2016

2

Vasile TĂMAȘAN

16.01.1966

PNL

2012-2016

3

Gheorghe OANCEA

13.10.1957

PNL

2012-2016

4

Gheorghe GRIGORE

02.04.1948

ALDE

2012-2016

5

Ion BACHEȘ

28.08.1950

ALDE

2012-2016

6

Ioan-Cristian SAMOILĂ

26.08.1977

PNL

2012-2016

7

Ștefan CEAUȘU

05.05.1956

PNL

2012-2016

8

Ion MUȘA

02.11.1969

PSRO

2012-2016

9

Ion DAN

07.11.1957

PSRO

2012-2016

10

Nicolae MOISE

23.01.1966

PNL

2012-2016

11

Mihai-Tudor CUCU

22.04.1957

PSD

2012-2016

12

Rodica CONSTANTINESCU

06.03.1966

PNL

2012-2016

13

Cornel MILITARU

13.01.1954

ALDE

2012-2016

2012-2016

Nr. crt.

Nume și prenume

Data nașterii

Apartenență
 politică

Perioadă

0

1

2

3

4

1

Andrei-Ionuț PĂTRAȘCU

26.01.1987

PDL

2012-2016

2

Vasile TĂMAȘAN

16.01.1966

PDL

2012-2016

3

Gheorghe OANCEA

13.10.1957

PDL

2012-2016

4

Gabriel-Bogdan CĂLINESCU

04.05.1980

PDL

2012-2016

5

Marian CIOMAG

13.06.1967

PDL

2012-2016

6

Ioan-Cristian SAMOILĂ

26.08.1977

PDL

2012-2016

7

Gheorghe IONIȚĂ

23.06.1965

PDL

2012-2016

8

Cristian-Ștefan MILITARU

11.10.1973

PDL

2012-2016

9

Nicolae MOISE

23.01.1966

USL

2012-2016

10

Mihai-Tudor CUCU

22.04.1957

USL

2012-2016

11

Petre-Ionuț CUCULEANU-MUNTEANU

08.06.1983

USL

2012-2016

12

Ion SUCIU

02.08.1959

PP-DD

2012-2016

13

Dorinel DOSARU

21.07.1961

PP-DD

2012-2016

2008-2012

Nr. crt.

Nume și prenume

Data nașterii

Apartenență
 politică

Perioadă

0

1

2

3

4

1

Traian COCA

18.08.1961

PDL

2008-2012

2

Nicolae COSTACHE

06.07.1951

PSD

2008-2012

3

Ion DOBRE

30.04.1952

PDL

2008-2012

4

Elena DUMITRAȘCU

25.12.1941

PSD

2008-2012

5

Sorin DUMITRAȘCU

07.12.1965

PDL

2008-2012

6

Gheorghe IONIȚĂ

23.06.1965

PDL

2008-2012

7

Ion MITU

22.03.1943

PSD

2008-2012

8

Nicolae MOISE

23.01.1966

PNL

2008-2012

9

Constantin OPREA

22.05.1962

PDL

2008-2012

10

Vasile TĂMĂȘAN

16.01.1966

PDL

2008-2012

11

Vasile VÂLSAN

08.10.1936

PDL

2008-2012

12

Antonel-Darius VOINESCU

01.05.1970

PNG

2008-2012

Sari la conținut